RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.17.467.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.17.467.00 7 Inch Stainless Steel Sliding Door Track with Descriptors
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.17.467.00 |
| Manufacturer Part # | 04.17.467.00 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.17.467.00 Wfst Sliding Door Bottom Track
