RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco steam tables and food wells.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.17.434 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.17.434 24-7/8 Inch Door Seal Food-safe synthetic material
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.17.434 |
| Manufacturer Part # | 04.17.434 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 22.75" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.17.434 Door Seal 24-7/8" Long, Hatco Flav-r-savor Wfst Large Capacity Display Cabinet 4, Racks 2 Doors 1790 W
