RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.17.1380 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.17.1380 6.05 Inch Stainless Steel Angle Slide with Descriptors
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.17.1380 |
| Manufacturer Part # | 04.17.1380 |
| Height | 1.75" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 22.6" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.17.1380 Stainless Steal Angle Slide