RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket hot dog equipment.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 04.16.501 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.16.501 1 Inch Diameter Movable Nylon Roller with 1/4-20 Stud
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.16.501 |
| Manufacturer Part # | 04.16.501 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.16.501 Movable Nylon Roller 1" Dia X 1-1/2" Long Has 1/4"-20 Stud, Hatco Series Hdw
