RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco specialty cooking equipment.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.06.204.00 specialty cooking equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.06.204.00 9 Inch Sink Baffle Plate Recon Heater Stainless Steel
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.06.204.00 |
| Manufacturer Part # | 04.06.204.00 |
| Height | 0.55" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 2.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.06.204.00 Sink Baffle Plate Recon Heater
