RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.05.483.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.05.483.00 12 Inch Toast Collector Stainless Steel 3 Slice Capacity
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.05.483.00 |
| Manufacturer Part # | 04.05.483.00 |
| Height | 1.95" |
| Width | 12.95" |
| Depth | 16.15" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.05.483.00 Pan Tq 3slice Toast Collector
