RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco toasters and breakfast equipment.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04-05-384-00 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04-05-384-00 12 Inch Toast Collector Pan Stainless Steel for Hatco Toasters
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04-05-384-00 |
| Manufacturer Part # | 04-05-384-00 |
| Height | 2.25" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04-05-384-00 Toast Collector Pan, Hatco Toaster Tq-1200 Tq-800 Tq-800ba, Tq-800h Tq-800hba Tq-805
