RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.05.363.00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 04.05.363.00 10 Inch Toast Chute Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.05.363.00 |
| Manufacturer Part # | 04.05.363.00 |
| Height | 5.65" |
| Width | 10.45" |
| Depth | 16.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.05.363.00 Toast Chute Tq 10