RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 03B05S014D-02 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 03B05S014D-02 23 Inch Stainless Steel Divider Panel Assembly with Durable Design
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 03B05S014D-02 |
| Manufacturer Part # | 03B05S014D-02 |
| Height | 7" |
| Width | 23" |
| Depth | 47" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 03B05S014D-02 Divider Panel Assembly Sp48 M