RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air bar refrigeration.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 03B04S024D-03 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 03B04S024D-03 17 Inch Lid Assembly with Durable Plastics
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 03B04S024D-03 |
| Manufacturer Part # | 03B04S024D-03 |
| Height | 3" |
| Width | 17" |
| Depth | 43" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 03B04S024D-03 Lid Assembly Comp Dp67 93 119
