RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 03B03S006B commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 03B03S006B 1.35 Inch Hinge Bracket Assembly OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 03B03S006B |
| Manufacturer Part # | 03B03S006B |
| Height | 1" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 03B03S006B Hinge Bracket Assembly Pt67
