RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 03A11-075C-04 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 03A11-075C-04 4 Inch Panel Louver Bracket Airflow Aluminum
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 03A11-075C-04 |
| Manufacturer Part # | 03A11-075C-04 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 42" |
| Weight | 99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 03A11-075C-04 Bracket Louver Panel Sp48 18m