RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 03A07-023C-04 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 03A07-023C-04 6 Inch Hinge Bracket for Refrigeration Applications
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 03A07-023C-04 |
| Manufacturer Part # | 03A07-023C-04 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 03A07-023C-04 Hinge Bracket Ctr Lh Dp67