RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 03996.0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 03996.0000 1.45 Inch Rubber Anti Skid Pad with Durable Grip
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 03996.0000 |
| Manufacturer Part # | 03996.0000 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 03996.0000 Pad Anti Skid Rubber(1.25dia
