RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 037334S walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 037334S 6.9 Inch OEM Evaporator Drain Pan Assembly Corrosion Resistant
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 037334S |
| Manufacturer Part # | 037334S |
| Height | 0.6" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 21.65" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 037334S Fzr Evap Drain Pan Assy

