RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer reach-in freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 037138 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 037138 6 Inch Cover Left Mix Storage OEM for Taylor Freezer
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 037138 |
| Manufacturer Part # | 037138 |
| Height | 2.7" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 037138 Cover Left Mix Storage