RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 036579 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 036579 Lid 4.8 Inch Food-Safe Plastics with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 036579 |
| Manufacturer Part # | 036579 |
| Height | 2.4" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 036579 Lid