- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Waring/Qualheim 035351 Washer 3.9 Inch Ultrasonic Cleaning Compact with Corrosion Resistant
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 035351 |
| Manufacturer Part # | 035351 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 10.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 035351 Washer /wpo Series
