RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 0351100 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 0351100 2 Inch Diameter Black T Stat Knob for Commercial Equipment
| Fits with Manufacturer | Seco |
|---|---|
| Model Number | 0351100 |
| Manufacturer Part # | 0351100 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Seco 0351100 Black T Stat Knob, [ 2" Dia ] [ Off-300-100f] [mount .187" ] [flat Right ], Delfield, Duke, Duke/franklin Thermotainer, Groen Kettle Dee-4, Legion, Seco, Toastmaster Drawer Warmer
