RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 034707 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 034707 8.7 Inch Insulated Heat Plate Electric with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 034707 |
| Manufacturer Part # | 034707 |
| Height | 0.3" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 13.35" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 034707 Insulated Heat Plate