RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 034436 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 034436 6 Inch Stainless Steel Shaving Drawer for Sanitation Tools
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 034436 |
| Manufacturer Part # | 034436 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 034436 Shaving Drawer (ks80drawer)