RestaurantSupply.com is your trusted source for Cma Dishmachines dishtables and dish cabinets.
- Authorized Cma Dishmachines dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cma Dishmachines 03415.00 dishtables and dish cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cma Dishmachines 03415.00 Chemical Tube Bulkhead with Leak-Proof Fittings
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 03415.00 |
| Manufacturer Part # | 03415.00 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 03415.00 Chemical Tube Bulkhead
