RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 03370.1001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 03370.1001 6.45 Inch Lid Assembly Vent Silicone for Commercial Kitchen
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 03370.1001 |
| Manufacturer Part # | 03370.1001 |
| Height | 2.4" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 11.35" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 03370.1001 Lid Assembly Silicone Vent (tb3)
