RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 033637-1 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 033637-1 1 Oz Manual Ladle Stainless Steel Bend In H Handle
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 033637-1 |
| Manufacturer Part # | 033637-1 |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 033637-1 Ladle 1 Ounce Bend In H Andle