RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 0330A0005 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 0330A0005 1.6 Inch Drier Gas Moisture Filtration Unit Stainless Steel
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 0330A0005 |
| Manufacturer Part # | 0330A0005 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 7.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 0330A0005 Drier