RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 033-CTP-004G-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 033-CTP-004G-S 4.85 Inch Tube Cond Hot Gas Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 033-CTP-004G-S |
| Manufacturer Part # | 033-CTP-004G-S |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 033-CTP-004G-S Tube Cond Hot Gas
