RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 033-CTP-004D-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 033-CTP-004D-S 8 Inch Tubing Cond Loop Stainless Steel with Efficient Design
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 033-CTP-004D-S |
| Manufacturer Part # | 033-CTP-004D-S |
| Height | 4.2" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 033-CTP-004D-S Tubing Cond Loop
