RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 033-CTP-0037-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 033-CTP-0037-S 8.8 Inch Condensing Spiral Refrigeration Unit Stainless Steel
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 033-CTP-0037-S |
| Manufacturer Part # | 033-CTP-0037-S |
| Height | 6.75" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 16.35" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 033-CTP-0037-S Loop Cond Spiral 1dr Sml
