RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 033-B6P-0081-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 033-B6P-0081-S 8.6 Inch Tube Condensing Loop Coated Metal
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 033-B6P-0081-S |
| Manufacturer Part # | 033-B6P-0081-S |
| Height | 6.95" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 18.25" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 033-B6P-0081-S Tube Cond Loop 4460 447 2 Coate
