- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Waring/Qualheim 032798 10 Inch Lid for Waring Qualheim WSC650 Series
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 032798 |
| Manufacturer Part # | 032798 |
| Height | 1.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 13.3" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 032798 Lid /wsc650 (wsc650lid)