Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer prep refrigerators.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 032790 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 032790 6 1/4 Inch Ice Machine Shaft Beater Stainless Steel Durable
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 032790 |
| Manufacturer Part # | 032790 |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 032790 Material Stainless Steel, Length 6 1/4", 159 Mm, Width 3/4", 19 Mm, Outer Diameter 22 Mm, 7/8" Tube