RestaurantSupply.com is your trusted source for Keating cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Keating dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Keating 032611 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Keating 032611 3.75 Inch Electric Contactor Metal with Corrosion Resistant Contacts
| Manufacturer | Keating |
|---|---|
| Model Number | 032611 |
| Manufacturer Part # | 032611 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Keating 032611 Contactor
