RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 03260.0119 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 03260.0119 8 Inch Faucet Assembly Manual Operation Black Finish Corrosion Resistant
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 03260.0119 |
| Manufacturer Part # | 03260.0119 |
| Height | 1.6" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 17.35" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 03260.0119 Faucet Assy Black Nudger Am