RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 03236.1002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 03236.1002 8.7 Inch Tube Silicone White for Beverage Transfer
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 03236.1002 |
| Manufacturer Part # | 03236.1002 |
| Height | 2.15" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 03236.1002 Tube Silicone White 120.0lg
