RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 03132.0002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 03132.0002 2.8 Inch OEM Overflow Cap for Bunn Coffee Dispensers
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 03132.0002 |
| Manufacturer Part # | 03132.0002 |
| Height | 1.65" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 03132.0002 Cup Overflow Natural
