RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0312610 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0312610 0.45 Inch Diameter Stainless Steel Rod Curtain with Durable Design
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0312610 |
| Manufacturer Part # | 0312610 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 23.7" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0312610 Rod Curtain 3/8 Dia. Dfm7
