- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0312193 12 Inch Stainless Steel Panel Front for Moyer Diebel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0312193 |
| Manufacturer Part # | 0312193 |
| Height | 1.25" |
| Width | 12" |
| Depth | 24" |
| Weight | 2.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0312193 Panel Front Moyer Diebel U/c