RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 03043.0005 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 03043.0005 13 Inch Iced Tea Decal Bun for Beverage Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 03043.0005 |
| Manufacturer Part # | 03043.0005 |
| Height | 1.6" |
| Width | 12.85" |
| Depth | 13.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 03043.0005 Iced Tea Decal Bun