Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 0304 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 0304 2 Inch Knob Redco Replacement for Commercial Equipment
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 0304 |
| Manufacturer Part # | 0304 |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 0304 Knob Redco
