RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0301790 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 0301790 2.13 Inch Brass Manifold Triple Sw with Three Channels
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0301790 |
| Manufacturer Part # | 0301790 |
| Height | 1.38" |
| Width | 2.13" |
| Depth | 6.63" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0301790 Manifold Triple Sw
