RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 03013897 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 03013897 3.55 Inch Stainless Steel Mounting Rinser Faucet with Precise Flow
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 03013897 |
| Manufacturer Part # | 03013897 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 03013897 Kit Mounting Rinser Faucet
