RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar trash receptacles.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 03012383 underbar trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 03012383 Rinser Faucet Kit Width 1.15 Inch Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 03012383 |
| Manufacturer Part # | 03012383 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 03012383 Rinser Faucet Kit
