RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 030080 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 030080 4.55 Inch Cover for Waring/Qualheim 300 Series Grill with Weather-Resistant Fabric
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 030080 |
| Manufacturer Part # | 030080 |
| Height | 3.15" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 030080 Cover /300 Series Grill
