RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 030073 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 030073 9 Inch Large Handle for Waring Qualheim 300 Grill Series
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 030073 |
| Manufacturer Part # | 030073 |
| Height | 2.6" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 15.05" |
| Weight | 2.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 030073 Large Handle /300 Grill Series
