RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 0300096-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 0300096-S 6.4 Inch Stainless Steel Shelf Top with Durable Design
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 0300096-S |
| Manufacturer Part # | 0300096-S |
| Height | 3.1" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 19.15" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 0300096-S Assy Shelf Top 4048