- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender 03000470 5.65 Inch Double Joint Spout Low Lead Commercial Faucet
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 03000470 |
| Manufacturer Part # | 03000470 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 03000470 Spout Nsf Low Lead 18" Double Joint
