RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar trash receptacles.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 03000469 underbar trash receptacles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 03000469 4.55 Inch Low Lead Stainless Steel Beverage Spout with Swing
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 03000469 |
| Manufacturer Part # | 03000469 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 13.7" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 03000469 Spout Nsf Low Lead 12" Swing
