RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 030001947 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 030001947 11 Inch Fan Blade OEM for Kolpak Systems
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 030001947 |
| Manufacturer Part # | 030001947 |
| Height | 2.7" |
| Width | 10.85" |
| Depth | 11.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 030001947 Fan Blade 3p12scw27