Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 03000077 3.55 Inch Single Pod Basket Stainless Steel with Durability
Item:
#1509359
Technical details
| Manufacturer | Nuova Simonelli |
|---|---|
| Model Number | 03000077 |
| Manufacturer Part # | 03000077 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 03000077 3.55 Inch Single Pod Basket Stainless Steel with Durability