RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 030000102 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 030000102 6 Inch Assy Hardware To Fit Model 030000 103
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 030000102 |
| Manufacturer Part # | 030000102 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 030000102 Assy Hardware For 030000 103